INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери


македонски

Thanks
for your vote 👍

X


L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME стил
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME стил - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL - Човекот- боја производи

Rate this product:


0 click

L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME стил
L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL - Човекот- боја производи


- ВОСОК
Сјаен ефект.
Дефинирање чист.
Мека на допир.
Пакување: мл тегла 50.

- CLAY
Мат ефект.
Одредување и силна контрола.
Пакување: мл тегла 50.

- МАТ
Мат ефект.
Изгледа repositionable.
Природен резултат.
Пакување: 75 ml flacontubo.

- посилна
Поправање Гел дополнителна сила.
Екстремни чекање.
Изгледа дефинирани долго траење.
сад: 150 цевка мл.

- SCULPTE
Влакнести пулпа моделирање.
Максимална дефиниција на движењето
Флексибилни монтажа.
сад: 150 тегла мл.

- CLEAR фикс
гел со докажано анти-првут акција
Силна одржи.
Технологија :
- Пироктон оламин : тој делува врз скалпот да се елиминира првут
.- Полимери fixatives :. Sculpt косата на силна и трајна приврзаност
сад: 150 цевка мл .

Related

Лореал Professionnel HOMME - TONIQUE и кул CLEAR - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - energic - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - RENAXIL - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL
Лореал Professionnel HOMME - КАПАК 5' - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - FIBERBOOST и SOIN FIBERFUEL - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL

X

privacy